Podnikové vzdělávání ve společnosti ALPHA FLIGHT a.s.

  29.2.2024

  Společnost ALPHA FLIGHT a.s. se v letošním roce zapojila do projektu Podnikového vzdělávání, především za cílem zvýšení své konkurenceschopnosti a nabídla tak svým zaměstnancům možnost dalšího profesního vzdělání. Celý projekt je spolufinancován Evropskou unií a financován z Operačního programu Zaměstnanost plus.

   

  Název projektu: Podnikové vzdělávání ve společnosti ALPHA FLIGHT a.s.

  Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/23_047/0003330

  Předmětem projektu je podnikové vzdělávání zaměstnanců ve společnosti ALPHA FLIGHT a.s. Cílem projektu je zvýšení kvalifikace zaměstnanců prostřednictvím realizace dalšího profesního vzdělávání. Délka projektu je 24 měsíců. Výstupem projektu je podpořených 101 zaměstnanců, z toho 18 zaměstnanců 55+. Realizace projektu umožní zkvalitnění personální kapacity, a tak i zvýšení konkurenceschopnosti podniku.

  Projekt je spolufinancován Evropskou unií.  

  Projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost plus.   Spolupráce s China Airlines

   

  11.7.2023

   

  Jsme moc rádi, že od července letošního roku se naším zákazníkem stává nově společnost China Airlines. Tento letecký přepravce nabídne cestujícím dvakrát týdně přímý let na Taiwan.

  Letový řád z Prahy je naplánován od 19.7.2023 a již teď se těšíme na tuto novou výzvu, kdy pro tohoto zcela nového zákazníka budeme dodávat catering na jejich lety. Věříme, že ti, kteří s China Airlines směřují do daleké Asie, začnou svou cestu vynikajícím jídlem a servisem již po odletu z Prahy.

   

     Korean Air se vrací do Prahy

   

  25.01.2023

   

  Velmi nás potěšila zpráva, že se náš dlouholetý zákazník Korean Air vrací do Prahy, a že budeme mít možnost, po více jak třech letech, navázat na naši dlouholetou spolupráci.

  Máme tu čest poskytovat společnosti Korean Air naše služby již od roku 2004.

  Cestující na lince z Prahy do Soulu budou moci opět ochutnat, jak tradiční korejská jídla, tak evropskou klasiku, vše námi dodávané.

  Věříme, že i další naši dlouholetí zákazníci se brzy vrátí do Prahy!

     Letní sezóna opět s Delta Air Lines

   

  3.1.2023

   

  Po společnosti Emirates Airline, která již v roce 2021 obnovila nejen pravidelné lety do Prahy, ale i námi dodávaný catering na lince do Dubaje, se na pražské letiště v létě 2022 vrátila společnost Delta Air Lines. Naše spolupráce započala již v roce 2007 a byla přerušena na dva roky.

  V tomto roce se linka Delta Air Lines v letní sezoně prodlouží téměř o tři měsíce a cestující tak budou moci již od začátku května do konce října vychutnat námi dodávaný catering.